ÜYELİK, GİZLİLİK VE GÜVENLİK HAKKINDA 

Carminicon Workshop (carminicon.com) sitesinden ürün satın almak için siteye üyelik şartı yoktur.

Üye olmadan alışveriş yapan müşterilerimizden istenilen kullanıcı bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta vb.) sadece siparişe ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve ortaya çıkabilecek aksaklıklarda kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.

Dileyen kullanıcılarımız daha sonraki alışverişlerinde aynı bilgileri yeniden yazmak zahmetinden kurtulmak için siteye üye olabilirler.

carminicon.com satış ve/veya üyelik için topladığı bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

Üye kaydı esnasında belirttiğiniz e-posta adresiniz kullanıcı adınız olacaktır.

Üye başvurusundan hemen sonra sistem tarafından otomatik olarak atanan şifreniz mailinize gönderilecektir. Daha sonra panelinize giriş yaparak şifrenizi ve diğer bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Ancak üyelik için kullanılan e-posta adresi (kullanıcı adı) üyelik sonrasında değiştirilemez.

Kullanıcının hesabına, sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişmek mümkün olacaktır.

Üyeliğin iptali, info@carminicon.com adresimize gönderilecek bir posta ile gerçekleştirilecektir.

Sitemizin güvenliği RapidSSL SHA256 CA G3 tarafından TLS 1.2 ve AES_128_GCM kullanılarak şifrelenmiş ve kimliği doğrulanmış, SSL teknolojisi ile sağlanmaktadır. Böylece bilgileriniz sitemize gönderilmeden önce sadece ve kesinlikle yalnızca sitemizde deşifre edilebilecek biçimde şifrelenir.

Saygılarımızla

carminicon.com