ÖDEME YÖNTEMLERİ

Ödemelerinizi aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak yapabilirsiniz:

1) Havale / EFT

Ödemelerinizi hesabımıza havale/EFT yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi, sitemiz üzerinden satın alma işlemini tamamladıktan sonra yapmalısınız. Sitemiz üzerinden sipariş ve ödeme işlemleriniz bittikten sonra ödemeniz gereken tutarı havale/EFT yoluyla gönderebilirsiniz. Ürününüzün bir an önce elinize geçmesini istiyorsanız havale/EFT dekontunu sipariş numaranızla birlikte info@carminicon.com  adresine göndermelisiniz. Ayrıca 0531 216 01 87 numaralı telefondan teyit alabilirsiniz. 3 gün içinde hesaba yansımayan havalelere ait siparişler iptal edilecektir. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Havale ve telefonla yaptığınız alışverişlerde, teslimat işlemleri ve süresi sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı an başlar.

Türkiye İş Bankası
Uluslararası Akım Tanıtım Yayın ve Ticaret Ltd. Şti.
TR150006400000110130464351

2) Telefonla sipariş 

Siparişlerinizi telefonla verebilirsiniz. Telefonla verilen siparişlerde almak istediğiniz ürün 24 saatliğine stoktan düşülerek sizin için ayrılır. Bu süre içinde ürünün bedelini hesabımıza yatırmanız ve ödemenize ilişkin dekont bilgilerini ve teslimat adresinizi telefonla bildirmeniz gereklidir. Siparişler ödeme bilgisi teyit edildikten sonra en kısa süre içinde kargoya verilir. Bu süre 3 iş gününü geçmez.